ovoschi

овочі є найкориснішою для здоров'я їжею, вони зміцнюють здоров'я

Потрібне про овочі

Корінь селери

Селера здавна вважається вкрай корисним продуктом. Корінь селери дієтаЩе в Стародавній Греції жінки активно використовували цей воістину чудовий овоч для підтримки краси і молодості. Селера вживають в їжу повністю і корінь, і листя, і стебла. Однак найбільшим букетом вітамінів і корисних мікроелементів володіє саме  корінь селери.

Для схуднення  і різних методик очищення організму також найчастіше використовується саме корінь.  Найкорисніше вживати корінь селери сирим, оскільки термічна обробка все-таки «вбиває" деякі корисні речовини, що містяться в ньому. А міститься цих корисних речовин в корені селери безліч це і калій, і фосфор, і кальцій, і залізо, і вітаміни групи В, вітамін С і вітамін Е.

Вживати корінь селери для схуднення рекомендується в складі різних салатів. Крім того, для профілактики ожиріння дієтологи рекомендують випивати по 2 чайні ложки соку селери перед кожним прийомом їжі.  Позитивна дія селери на наш організм обумовлюється тим, що селера здатний виводити шлаки і токсини, запобігати скупчення газів і перешкоджати розвитку гнильних процесів у шлунку.

Саме селера допомагає нашому шлунку переварити і засвоїти таку важку їжу як смажене м'ясо, картопля та ін  Корінь селери для схуднення дуже гарний у складі легкого й корисного салату. Якщо є такий салат щодня, то вже за тиждень можна скинути 2-3кг. Приготувати такий салат не складе особливих труднощів просто натріть на крупній терці корінь селери, ріпу і морква.

Заправити такий салат можна рослинним маслом, соком лимона або натуральним йогуртом. Урізноманітнити салат з кореня селери можна, додавши в нього свіжий огірок, яйце чи капусту. Інформація була взята з сайту body-slim.ru

для схуднення, дієта, сік селери, ожиріння, корінь селери, ріпа




блюдо буряк вітамін дієта зелень картопля коренеплід корінь селери кріп морква овоч ожиріння петрушка редька розсада рослину ріпа салат селера сік сік селери томат хрін цибуля часник

© Copyright ovoschi.pl.ua All Rights Reserved

всі овочі корисні для здоров'я